Макіївський
економіко-гуманітарний
інститут
Наш учбовий заклад отримав міжнародну сертифікацію від Товариства Міжнародної Освіти, Лондон (ТМО). У наших студентів є можливість отримати міжнародний сертифікат ТМО.
86157, Україна, Донецька обл., м.Макіївка, вул.Островського, 16.

Програми вступних випробувань
 
У відповідності до п.п. 6.1, 6.2 чинних Правил прийому до Коледжу Макіївського економіко - гуманітарного інституту (на 2014 - 2015 навчальний рік) передбачено проведення вступних випробувань з особами пільгової категорії, які мають право на такий вид вступних випробувань.
 
 
У відповідності до п.п. 6.1, 6.2 чинних Правил прийому до Макіївського економіко - гуманітарного інституту (на 2014 - 2015 навчальний рік) передбачено проведення вступних випробувань з особами пільгової категорії, які мають право на такий вид вступних випробувань.
 
 
У відповідності до п. 4.3 чинних Правил прийому до Макіївського економіко - гуманітарного інституту (на 2014 - 2015 навчальний рік) передбачено проведення вступних випробувань з особами, які вступають на базі освітньо - кваліфікаційного рівня "молодший спеціаліст" на скорочений курс навчання.
 
 
У відповідності до п. 4.4 Правил прийому до Макіївського економіко-гуманітарного інституту (на 2014-2015 навчальний рік) передбачено складання вступних випробувань особами, які на базі освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» вступають на навчання за освітньо-кваліфікаційними рівнями «спеціаліст» або «магістр». Програми вступних випробувань по спеціальностях визначає вищий навчальний заклад. .
 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
© Макіївський економіко-гуманітарний інститут    E-mail: mail@megi.com.ua