Макіївський
економіко-гуманітарний
інститут
Наш учбовий заклад отримав міжнародну сертифікацію від Товариства Міжнародної Освіти, Лондон (ТМО). У наших студентів є можливість отримати міжнародний сертифікат ТМО.
86157, Україна, Донецька обл., м.Макіївка, вул.Островського, 16.

Новини
Квітень 2015
Квітень, 15 : XXI науково-практична конференція
15 квітня 2015 року в Макіївському економіко-гуманітарному інституті відбулася XXI науково-практична конференція викладачів, студентів і молодих учених «Дні науки – 2015». Співорганізатором конференції виступив Ростовський інститут захисту підприємця.
У роботі конференції взяли участь близько 400 представників вищої і середньої освіти: школярі, абітурієнти, студенти, аспіранти, викладачі.     ДЕТАЛЬНІШЕ
Грудень 2014
Грудень, 27: 27 грудня студенти організували новорічне свято для дітей викладачів і співробітників інституту. Море радощі й весілля студенти змогли подарувати дітям, переодягнувшись у Діда Морозу, Снігуроньку та інших казкових персонажів. Дітвора брала участь у конкурсах, розповідала новорічні вірші і співала пісні, за що отримувала солодкі подарунки.
Дякуємо усіх студентів за усмішки діточок!:)
Грудень, 26-27:Новорічні свята 26 грудня студентська профспілка організувала проведення новорічної стилізованої вечірки "Сhicago party" в стилі 60-х років. Розважальна програма, ігри в покер, в командну гру «мафія» і святкова атмосфера не змусили студентів нудьгувати! На вечірці можна було почути виконання студентами пісень 60-х років, побачити танці тих років, підготовлені спеціально до цієї вечірки!
Грудень, 19: Добродійна акція « Подаруй цукерочку діткам » Починаючи з 8 грудня студентський профком ініціював проведення вже другої добродійної акції в цьому навчальному році. На цей раз студенти вирішили зібрати солодощі і іграшки для дітей нашого міста, що самих мають потребу. Благотоворітельная акція проводиться в нашому вузі більше 15 років. Завершується вона традиційно 19 грудня, в день Святого Миколи, організацією виступу для дітей, що самих мають потребу, нашого міста і врученням ним подарунків. І на цей раз студентський Дід Мороз і Снігуронька вручили дітям солодкості і м'які іграшки від викладачів і студентів. Організаторам акції було дуже приємно в обмін на подарунки отримувати щирі усмішки дітей.
Грудень, 18 : Школа лідерів 18 грудня відбулася « Школа лідерів », яку організовує протягом року з метою навчання і методичної підготовки студентського активу студентський профком. 18 грудня Владислав Пархоменко, студент 3 курси, факультети « право і психологія », став організатором психологічного тренінгу для самих творчих студентів.
Грудень, 16: Участь по-перше міських студентських іграх в рамках місячника "Живи яскраво, живи красиво!" 16.12.2014 на базі колишньої Ош№42, а нині це спортивний центр, відбулися перші міські студентські ігри в рамках місячника "Живи яскраво, живи красиво!" між вузами Макіївки. У них взяли участь студенти нашого вузу, а також студенти Донбасівською національною академією будівництва і архітектури, медичного, педагогічного, політехнічного і промислово-економічного коледжів нашого міста. Збірна МЕГИ, до складу якої увійшли студенти різних курсів і факультетів, - Логачева Кристина, Наталія Ерешко, Олександр Шпаков, Володимир Терещенко, Люсине Петросян - зуміли зайняти 3-е місце в загальному заліку. Не відставали і уболівальники. Вони зайняли 1 місце в конкурсі на кращу групу підтримки!
Грудень, 11: Студентський театр експромту « О, Галатея ! » 11 грудня відбувся дебют студентського театру експромту . Організаторами театру стали першокурсники. Літературна вступна частина «Про, Галатея » була такою, що інтригує для багатьох присутніх. Але все пожвавилося, коли розмова несподівано перейшла від еталонів грецьких красунь до сучасних облич і зовнішностей. Зал прийняв інтригу і жвава ролева гра відбулася. Спілкування було і красивим, і дуже корисним .
Грудень : Перші передноворічні успіхи в науці і навчанні: 17 листопада 2014 р. серед студентів вищих учбових закладів I-II рівнів відбувся конкурс з української мови ім. П. Яцика. Студентка 2 курсу коледжу нашого вузу, спеціальність «Бухгалтерський облік» Крючкова Оксана зайняла в нім ІІ місце, Науковий керівник: Белоусова О.А., викладач першої категорії циклової комісії з соціально-гуманітарної підготовки.
25-30 листопада 2014 в м. Казань, Росія, проходила Міжнародна (дистанційна) олімпіада по економіці. У ній взяла участь Сабірова Ірина , студентка 2 курси коледжу, спеціальність «Фінанси і кредит». Вона завоювала ІІ місце. Науковий керівник: Николаєва О.М., викладач вищої категорії циклової комісії з фінансів.
20 грудня 2014 р. Агаркова Людмила , студентка 5 курсу спеціальності «Психологія», магістрат, зайняла І місце в І етапі конкурсу студентських наукових робіт по психології. Науковий керівник: Рядінськая Е.Н., к. психол. н., доцент кафедри психології МЕГИ. Грудень, 23-24 : Участь в 1 модулі навчання на курсі «Травма війни»
23-24 грудня 2014 р. до. психол.н., доцент кафедри психології МЕГІ Рядінська Є.М. взяла участь в 1 модулі навчання на курсі «Травма війни», який був організований Гуманітарним штабом Ріната Ахметова «Допоможемо» в м. Маріуполі. Даний курс направлений на підготовку психологів для роботи з сім'ями переселенців і мирними жителями, що залишилися проживати в зоні проведення АТО.
Квітень, 2014
Квітень, 25: Легкоатлетичні старти присвячені «Пам’яті Героїв Чорнобиля» У парку металургів (м. Макіївка) відбувся легкоатлетичний крос «Пам’яті героїв Чорнобиля». Наші студенти-легкоатлети взяли в ньому активну участь. Спортивні досягнення наших спортсменів такі: Горленко Яна, 2 курс, гуманітарний факультет, 3 місце в забігу на 500 м., Дубровська Діана, 2 курс, гуманітарний факультет, 4 місце в забігу на 500 м; Воскбоєв Владлен, 2 курс, факультет права і психології, 5 місце в забігу на 1000 м.
Нині усі учасники кросу готуються до першості серед ВНЗ Донецької області з легкої атлетики
Квітень, 25-26: Школа лідерів для студентського активу У регіональному ландшафтному парку «Зуєвський» відбулася виїзна школа лідерів студентського активу, яка організована студентською профспілкою. Разом з добре підготовленим спортивним відпочинком для студентів був запланований психологічний тренінг і робота з тімбілдінгу, проведений асистентом кафедри психології Богровою Христиною.
Квітень, 24: ХХ науково-практична конференція студентів і викладачів МЕГІ У Макіївському економіко-гуманітарному інституті пройшов другий день роботи ХХ науково-практичної конференції студентів і викладачів. Засідання секцій відбулися на гуманітарному факультеті та факультеті права і психології. Зокрема в роботі секції «Актуальні проблеми сучасного літературознавства та української лінгвістики» призові місця посіли:
1 місце – Бега Вікторія (студентка 4 курсу спец. «Українська мова і література»)
2 місце – Жевлакова Маргарита (учениця Макіївської гімназії Макіївської міської ради); Пилипенко Поліна (студентка 4 курсу спец. «Українська мова і література»).
3 місце – Федченко Діана (учениця 11 класу Авдіївської ЗОШ №59); Солоід Юлія (студентка 1 курсу спец. «Українська мова і література»). Дипломами конференції нагороджені:
«За креативність» – Арцибашева Орина (учениця Макіївської гімназії Макіївської міської ради); Зеніна Марія (учениця Макіївської гімназії Макіївської міської ради).
«За самостійність аналізу» – Орлова Анастасія (учениця ЗОШ №50 м. Макіївка)
«За оригінальність мислення» – Вінокурова Інга (студентка 5 курсу спец. «Українська мова і література»)
Дипломами конференції за фахову підготовку учнів загальноосвітніх шкіл до участі в роботі секції «Актуальні проблеми сучасного літературознавства та української лінгвістики» нагороджені вчителі шкіл: Новикова С.Л., Савенко Л.М., Іванова Л.І., Котенева Н.Н., Лукіна Т.М., Маслова І.М.


Секція «Проблеми англійської філології і методики викладання іноземних мов», гуманітарний факультет:
У роботі секції брали участь студенти МЕГІ, учні шкіл: № 61, Макіївської гімназії, Макіївського міського ліцею № 14, Макіївського навчально-виховного комплексу № 49 «Надія». Найбільш активними учасниками конференції стали студентки Макіївського педагогічного училища (11 учасників). Слід сказати слова вдячності керівникам навчальних закладів міста за належну підготовку учнів і студентів до конференції. Широку дискусію викликали доповіді студентів педучилища, присвячені проблемам викладання іноземної мови в початковій школі, які є дуже актуальними з урахуванням того, що іноземна мова вивчається з першого класу. Найбільше слухачам сподобалися доповіді учениці Ярославцевої Е. (10 клас, гімназія) і студентів Іванцової Л., Корчемної Г.(Макіївське педучилище), Ряполової Е., Титюченка С. Значний інтерес викликала доповідь учениці 11 класу МНВК №49 Балясенко Катерини про найбільш поширені способи збагачення словникового запасу
ССекція «Історичне краєзнавство: історія Донбасу», гуманітарний факультет У секції відзначилися як студенти МЕГІ, так і учні зі шкіл м. Макіївки. У журі секції працювали: старший науковий співробітник Макіївського міського художньо-краєзнавчого музею Татаринова Ю.А., доцент кафедри філософії і соціології, декан гуманітарного факультету Соболевская Н.В.; учитель-методист школи № 18 Баранюк Л.М. Призові місця посіли:
1 місце - Ромашко Максим (студент 1 к. напряму підготовки «Соціологія»);
2 місце - Євдошенко Ю. (студентка 4 к. напряму підготовки «Філологія» («Мова і література (англійська)»; Рядинский В. (учень 11 класу ліцею №1 із ЗОШ № 61 м. Макіївки); Криндач А. (учениця 10-Б класу школи № 37 м. Макіївки);
3 місце - Склярова А. (студентка 1 к. напряму підготовки «Соціологія»).
Почесною грамотою за активну творчу роботу щодо популяризації музейної справи, історії Макіївки та ґрунтовну доповідь нагороджена ст. науковий співробітник Макіївського міського художньо-краєзнавчого музею Татаринова Ю.А.
Секція «Теоретична й прикладна соціологія» Під час роботи секції безпосередньо з доповідями виступили 12 студентів спец. «Соціологія» 4-5 к. Почесними грамотами нагороджені наступні студенти:
1 місце - Таранова А.А., студентка 5-го к. спец. «Соціологія».
2 місце - Морозова Н.В., студентка 5-го к. спец. «Соціологія»,
3 місце - Коробиціна Є.В., студентка 5-го к. спец. «Соціологія»; Козьменко Н.В., студентка 4-го к. спец. «Соціологія». Тема доповіді: Соціальні мережі Інтернет як спосіб сучасної комунікації; науковий керівник: Ніколаєва В.І., к.пед.н., доцент.
На факультеті права та психології, у рамках XХ науково-практичної конференції студентів і викладачів МЕГІ, працювали шість секцій. Призові місця розподілилися таким чином:
Секція адміністративного і цивільного права:
1 місце - Похилько Євгенія (5 курс)
2 місце - Супонько Анастасія (2 курс)
3 місце - Бузанов Дмитро (4 курс), Єрмакова Катерина (3 курс), Крохмалева Олена (2 курс), Бешецька Вікторія (2 курс), Назаркіна Анастасія (4 курс).
Секція господарського і трудового права:
1 місце - Якименко Катерина (4 курс), Геллер Альберт (4 курс), Фомина Анастасія (5 курс)
2 місце - Коляда Катерина (4 курс)
3 місце - Ланський Дмитро (4 курс), Саприкіна Анастасія (4 курс).
Секція історико-державних дисциплін:
1 місце - Савенко Ганна (4 курс), Сергєєв Максим (2 курс), Іштеряков Ренат (2 курс), Баєнко Олександр, (1 курс)
2 місце - Литвинова Лілія, Байменова Дарина, Капустіна Валерія (1 курс)
3 місце - Деркач Михайло, Буйковой Микита (2 курс)
Секція кримінально-правових дисциплін:
1 місце - Шевченко Владислав, Умеренков Павло (5 курс)
2 місце - Ващенко Галина (4 курс)
3 місце - Ромащенков Антон (3 курс), Лушникова Дарина (2 курс).
Секція «Психологічна теорія і практика»:
1 місце - Добромислова Алла, магістрат
2 місце - Ємцева Ірина, Огилець Ірина - магістрат
3 місце - Васина Анастасія, Бакайса Юлія, Бубнова Юлія - магістрат.
Секція «Юридична й екстремальна психологія»:
1 місце - Дубровкіна Катерина (4 курс)
2 місце - Воробйова Анастасія, Спіріна Юлія - магістрат
3 місце - Гур’янова Юлія - магістрат.
Квітень, 24: Міський конкурс учнівських есе «Сучасний бухгалтер в Україні» На економічному факультеті МЕГІ були підведені підсумки творчого конкурсу учнівських есе «Сучасний бухгалтер в Україні», який був організований кафедрою обліку й аудиту МЕГІ спільно з навчально-методичним центром міського управління освіти з метою сприяння майбутній професійній орієнтації студентів, формування економічного мислення, підвищення престижу бухгалтерської професії, пошуку талановитої молоді та розвитку у неї творчих здібностей. Усього на конкурс надійшло 20 учнівських есе, більшість з яких були присвячені престижу бухгалтерської професії. Кожен учень, що підготував есе, 24 квітня був запрошений в наш інститут для нагородження. Переможницею конкурсу стала Землянко Марина, учениця 10-В класу Макіївського міського ліцею. Вона отримала головний приз, усі інші учасники отримали сертифікати та подарунки
Квітень, 17: Регіональна гуманітарна вікторина МЕГІ 17 квітня у рамках XX науково-практичної конференції викладачів і студентів МЕГІ відбулася Друга регіональна гуманітарна вікторина, що об’єднала молоду інтелектуальну еліту Донбасу. Ініціаторами проведення заходу став колектив кафедри української філології під керівництвом канд. філол. наук, доцента Росінської О.А. До підготовки вікторини долучилися викладачі кафедри германської філології та іноземних мов та декан гуманітарного факультету канд. істор. наук, доц. Соболевська Н.В.
Кожен з учасників отримав унікальну можливість продемонструвати знання української та англійської мови, обізнаність із культурними й мистецькими традиціями своєї батьківщини, а також англомовних країн світу.
Висококваліфіковане журі, очолюване першим проректором МЕГІ канд. філол. наук, доцентом О.А. Педерсеном, визначило переможців. Перше місце посіла команда учнів ДСГШ №65, на другому місці – команда Макіївської гімназії, третє місце розділили команди Макіївської ЗОШ №11 та Ясинуватської ЗОШ №6, четверте місце дісталося команді УВК №49 м. Макіївки. Найерудованішим серед глядачів виявився учень УВК «Надія» №49 Бойко Андрій.
Усього учасниками вікторини були 60 студентів та викладачів МЕГІ, учнів та вчителів шкіл з м. Макіївки, м. Горлівки, м. Ясинуватої, м. Донецька.
Квітень, 17: Науково-практична конференція. 17 квітня розпочалася XX науково-практична конференція викладачів і студентів МЕГІ. Робота конференції 17.04.2014 р. була представлена такими секціями: «Економіка підприємства», «Менеджмент і БЖД», «Фінанси в умовах глобалізації», «Облік і аудит», «Економічна теорія і інформаційні технології».
Квітень, 10: Знайомство студентів коледжу МЕГІ з Макіївським міським центром зайнятості. На базі Макіївського міського центру зайнятості пройшов семінар у межах дисципліни «Ринок праці й соціально-трудових відносин», організований доцентом кафедри «Економіка підприємства» Тарасенко Денисом Леонідовичем. У семінарі взяли участь студенти коледжу (11 клас) й студенти ІІ к. спец. «Фінанси». Працівники центру зайнятості провели для студентів екскурсію відділами центру, надавши можливість ознайомитися з вакансіями м. Макіївки, Донецька.
Квітень, 5: Відкриті змагання з бігу, що присвячені пам’яті Шаламанова Георгія Миколайовича У Макіївці відбулися відкриті обласні змагання з бігу. У забігу успішно взяв участь старший викладач кафедри менеджменту і безпеки життєдіяльності Бардачов Віктор Степанович.
Квітень, 4: Спартакіада працівників освіти м. Макіївки Команда МЕГІ взяла активну участь в спортивних змаганнях, організованих Макіївським міськвиконкомом й Донецьким обласним фізкультурно-спортивним товариством «Спартак» у рамках спартакіади працівників освіти міста. Команда викладачів нашого інституту перемогла в особистій першості в наступних видах спорту:
Шахи:
Должанський Ігор Зиновійович - II місце
Ніколаєва Валентина Іванівна - III місце
Шашки:
Тарасенко Леонід Михайлович - III місце
Товстик Олена Володимирівна - III місце
Дартс:
Тарасенко Денис Леонідович - III місце
Полонська Тетяна Іванівна - III місце
Березень-квітень, 2014: Початок місяця знаменувався черговим успіхом колективу нашого інституту За результатами участі у міжнародній виставці «Освіта і кар’єра – 2014» та «Сучасні навчальні заклади – 2014» (м. Київ) МЕГІ був відзначений двічі. Дипломи Міністерства освіти і науки України й Академії педагогічних наук України були вручені нашому інституту за успішну презентацію досягнень навчального закладу в інноваційній модернізації національної освіти
Березень, 2014
Березень, 25: Успішний захист докторської дисертації! Ректорат МЕГІ, професорсько-викладацький колектив вітає професора кафедри економіки підприємства Загорну Тетяну Олегівну із захистом докторської дисертації!
Березень, 2014: Наші колеги відзначені у виданні «Портрет успішної жінки України!» У межах публікації серії книг «Імена славних сучасників», у виданні «Портрет успішної жінки України» подана інформація про викладачів Макіївського економіко-гуманітарного інституту, а саме: професора Тетяну Віталіївну Сьомкіну, доцента Олену Василівну Балко. У книзі опубліковані їх біографії, досягнення у науці, освіті. Прийміть наші щирі вітання, дорогі колеги!

Березень, 2014: Наші колеги відзначені в ювілейній збірці Міжнародної Академії наук з екології та безпеки життєдіяльності У ювілейній збірці Міжнародної Академії наук з екології та безпеки життєдіяльності (МАНЕБ), присвяченій 20-річчю з дня створення, були відзначені наші колеги, а саме викладачі економічного факультету:

ЛЕОНІД МИХАЙЛОВИЧ ТАРАСЕНКО
к.е.н., доктор філософії, доцент, професор,
завідувач кафедри менеджменту і ОБЖ, академік МАНЕБ,
нагороджений медаллю ім. М.В.Ломоносова


ДЕНИС ЛЕОНІДОВИЧ ТАРАСЕНКО
к.гос.упр., доцент кафедри економіки підприємства,
президент Малої молодіжної академії екології
Донбасівського регіонального відділення МАНЕБ


ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА ТОВСТИК
старший викладач кафедри менеджменту і ОБЖ,
член-кореспондент МАНЕБ.

Макіївський економіко-гуманітарний інститут з 2002 р. є членом МАНЕБ, беручи активну участь в екологічних програмах на території регіону. Нині професорсько-викладацький колектив МЕГІ розробляє перспективний проект МАНЕБ «Створення дослідницького комплексу на території «Донецький кряж», «Сафарі-парк», а також входить до робочої групи зі створення бізнес-плану для реалізації цього проекту.
Березень, 22: Команда КВК МЕГІ в іграх юнацької ліги КВК «Молодий Краматорськ» У актовому залі «Будівельник» (м. Краматорськ) відбулася перша гра юнацької ліги КВК «Молодий Краматорськ». У поєдинку серед веселих і кмітливих зустрілися 10 команд з таких міст регіону, як Краматорськ, Луганськ, Сєвєродонецьк, Донецьк. Команда КВК МЕГІ «SHOTи» представляла наше місто. За результатами гри команда показала одне з найсильніших виступів.
Березень, 20-27: Завершення ігор 1-го раунду студентської ліги з міні-футболу футбольного клубу «Шахтар» Стартував груповий етап студентської ліги, де команда МЕГІ зустрілася з командою футболістів ДонНУ. Результат матчу 4: 2 на користь студентів технічного університету. 27 березня команда МЕГІ зустрілася з лідером групи – командою ДонНУУ. Боротьба в матчі між ДонНУУ і МЕГІ була захоплюючою. Поєдинок завершився перемогою МЕГІ з рахунком 2:1, тобто шанси на продовження боротьби в турнірі ще мають усі учасники групи В. Перший раунд студентської ліги ФКА «Шахтар» завершений з кращим для нашої команди результатом! Збірна вийшла в груповий тур змагань з 6-им місцем у турнірній таблиці.
Березень, 20: ІІІ місце в підсумковій науково-практичній конференції Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт (Київ) Студентка 4 к. напряму підготовки «Облік і аудит» Сизоненко Карина брала участь в підсумковій науково-практичній конференції Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Бухгалтерський облік, аналіз і аудит», який пройшов на економічному факультеті Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Галузевою конкурсною комісією у складі вчених ведучих університетів України були прорецензовані 164 студентських наукових робіт з 76 вищих навчальних закладів з усіх регіонів України і АР Крим. Для участі у підсумковій науково-практичній конференції комісією було рекомендовано 41 кращу роботу з 34 вищих навчальних закладів для подальшого визначення переможців за результатами презентацій та доповідей авторів робіт під час конференції. За результатами захисту наукової роботи на тему «Облік газу (метану) вугільних родовищ» (науковий керівник к.е.н., доцент Сизоненко А. А.) наша студентка зайняла III місце.
Березень, 19: Спортивні ігри серед співробітників і викладачів МЕГІ Цього дня у спортзалі гуманітарного факультету відбулися перші змагання з настільному тенісу серед викладачів й співробітників нашого інституту.
Серед команд місця розділилися таким чином:
I місце посіла збірна команда економічного факультету:
1. Должанський Ігор Зиновійович;
2. Водяник Леонід Карпович
3. Тарасенко Леонід Михайлович
4. Тарасенко Денис Леонідович
5. Сухова Людмила Борисівна
6. Голуб Наталія Юріївна.
II місце посіла збірна команда гуманітарного факультету:
1. Мирошников Олександр Олегович
2. Бордачов Віктор Степанович
3. Грановська Катерина Миколаївна
III місце посіла команда факультету права та психології:
1. Шемяков Олександр Петрович
2. Акаєв Тимур Шамільович;
3. Киреєв Микола Іванович
В особистих змаганнях переможцями стали:
Чоловіки:
I місце Должанський Ігор Зиновійович
II місце Водяник Леонід Карпович
III місце Тарасенко Леонід Михайлович
Жінки:
I місце Грановська Катерина Миколаївна
II місце Сухова Людмила Борисівна
III місце Голуб Наталія Юріївна
Грамоти за «Волю до перемоги» були вручені:
1. Тарасенку Денисові Леонідовичу
2. Акаєву Тимурові Шамільовичу
3. Шемякову Олександрові Петровичу
4. Мирошникову Олександрові Олеговичу.
Головний суддя змагань – Бордачов Віктор Степанович.
Березень, 13: Вечір поезії «Ми твої діти, Тарасе» Кафедра української філології провела вечір поезії «Ми твої діти, Тарасе!», метою якого стала підтримка юних поетичних талантів. Вірші українською та російською мовами читали студенти й учні загальноосвітніх шкіл. Родзинкою вечора стала презентація поетичної збірки учениці ЗОШ № 49 Жолобчук Ольги «Птах – і – я», яка приємно вразила поєднанням різних стилів. Надзвичайно цікавими стали виступи учнів Макіївської гімназії. Ніжним і яскравим, за відгуками учасників свята, був поетичний виступ студентки 1 к. спец. «Українська мова і література» Адамової Альони.
Лютий, 2014
Лютий, 3-26: Ігри з міні футболу в «Студентській лізі». Протягом усього місяця проходили напружені ігри з міні-футболу. Цікавим виявилося змагання 11-го туру студентської ліги, у якому зустрілися команди МЕГІ та Донецького державного інституту здоров'я, фізичного виховання і спорту. Рахунок давніх суперників знову став нічийним – 3: 3.
12-й тур виявився для команди МЕГІ важким, оскільки футболісти грали без жодної заміни. Але навіть в такій важкій ситуації команді вдалося програти гідно з розривом лише в один м'яч. Результат матчу МЕГІ та Донецького індустріально-педагогічного технікуму – 6: 7. В останній грі – з командою Донецького національного технічного університету – рахунок становив 4:4.
Лютий 21-23: Проведено змагання з настільного тенісу. Спортсмени МЕГІ взяли участь у спортивних іграх серед студентів Донецької області з настільного тенісу та шахів. Змагання проходили в спортзалі Донецького національного університету. У змаганнях із шахів брали участь:
Зеленєв Олександр, ІІ курс, напрям підготовки «Економіка підприємства», економічний факультет.
Єрофєєва Кароліна, ІІ курс, напрям підготовки «Фінанси і кредит», економічний факультет.
Чебан Дарина, І курс, напрям підготовки «Філологія» (Мова та література (англійська), гуманітарний факультет.
У змаганнях з настільного тенісу брали участь:
Чаплигін Олександр, ІІ курс, напрям підготовки «Фінанси і кредит», економічний факультет.
Рогалевич Артур, коледж, спеціальність «Економіка підприємства».
Лютий, 22: III Міжнародна науково-практична конференція «Удосконалення обліково-аналітичного забезпечення управління діяльністю суб'єктів господарювання» На базі кафедри обліку й аудиту пройшла III Міжнародна науково-практична конференція «Удосконалення обліково-аналітичного забезпечення управління діяльністю суб'єктів господарювання». Більше 100 учасників конференції надали свої тези для розміщення на сайті з подальшої публікацією у збірнику наукових праць.
Безпосередньо в день конференції було організовано обговорення (у тому числі в онлайн-форматі) сучасного стану обліково-аналітичного забезпечення управління та напрямків його вдосконалення з теоретиками й практиками в області обліку, аналізу та аудиту. На конференції була представлена наукова бухгалтерська спільнота 7 зарубіжних країн, а саме:
- Російської Федерації (представники Санкт-Петербурзького державного університету шляхів сполучення, Південно-Західного державного університету (м. Курськ), Фінансового університету при Уряді Російської Федерації (м. Москва), Тольяттинського державного університету, Далекосхідного федерального університету, Юргінського технологічного інституту, Сибірського державного аерокосмічного університету імені академіка м. Ф. Решетньова, ВАТ Готельного комплексу «Космос» (м. Москва), Ростовського інституту захисту підприємця, Ставропольського державного аграрного університету);
- Грузії (Міжнародна Академія соціально-економічних наук, Грузинський технічний університет (м.Тбілісі);
- Польщі (Університет Марії Кюрі-Складовської (м. Люблін), Вроцлавський університет);
- Казахстану (Карагандинський економічний університет Казспоживсоюзу, м. Караганда);
- Білорусі (Гродненський державний університет ім. Янка Купали, Академія управління при Президентові Республіки Білорусь (м. Мінськ);
- Литви (Університет Ніколаса Ромеріса (м. Вільнюс);
- Сполучених штатів Америки (Університет Флориди ).
Лютий, 9-16: Успіх нашого студента в обласних змаганнях з рукопашного бою. Відбулися обласні змагання з рукопашного бою, у яких узяли участь більше 50-ти спортсменів від різних спортивних клубів, у тому числі й від клубу «СК ОБЕРІГ», де під керівництвом тренера Валентина Кретова шліфує свою майстерність студент 1 курсу економічного факультету Аннєнко Андрій. У змаганнях Андрій посів друге і третє місце у ваговій категорії 75-85 кг, вік учасників – 16-17 років. Змагання проходили у професійно-технічному училищі № 21 і в спортивному комплексі «Динамо».
Лютий, 15: Участь у міському мітингу, присвяченому 25-річчю виведення радянських військ з Афганістану. Макіївка в черговий раз вшанувала пам'ять тих, хто назавжди залишився на полях Афганістану. Перед обеліском полеглим «афганцям» зібралися десятки учасників бойових дій в Афганістані, представники міської адміністрації, трудових колективів, студентства міста. Захід, приурочений до ювілейної річниці, у черговий раз об'єднав людей усіх поколінь.
У мітингу та покладанні квітів до обеліска загиблих воїнів активну участь взяли студенти економічного факультету й факультету права та психології.
Лютий, 8: І тур Всеукраїнської студентської олімпіади з психології в МЕГІ На факультеті права та психології відбувся І тур Всеукраїнської студентської олімпіади з психології, безпосереднім організатором якої є кафедра психології. Призерами стали студенти магістерських програм з психології (група ПС- 6М ), при цьому місця між ними розподілилися таким чином:
1 місце – Ємцева Ірина Юріївна
2 місце – Морозов Євген Віталійович
3 місце – Бубнова Юлія Ігорівна
3 місце – Комка Вероніка Олександрівна
3 місце – Спіріна Юлія Олександрівна
Січень, 2014
Січень, 27- Лютий, 2: Студентський відпочинок у Закарпатті Щорічно відразу після Дня студентів студентський туристичний клуб «100 % ККД» запрошує спортивних активних студентів у туристичну поїздку Закарпаттям (Воловецький район, Межигір'я). І цей рік не став винятком! Студенти, котрі відвідали мальовничі Карпати, із задоволенням нададуть усім зацікавленим фоторепортажі про тиждень красивого й здорового відпочинку.
Січень, 24: Традиційна зустріч ректора МЕГІ з відмінниками навчання та представниками студентського активу. Щорічно в День студентів студентський профспілковий комітет організовує зустріч відмінників навчання та студентського активу МЕГІ з ректором інституту. Цього року почесні грамоти за відмінні показники у навчанні отримали 90 відмінників навчання. 30 студентів, найактивніших у громадській роботі, були нагороджені листами подяки студентського профкому, 15-ти з них були вручені грошові премії!!! Вітаємо всіх студентів-відмінників з високими результатами у навчанні! Наказом ректора від 22 січня 2014 «Про оголошення подяки відмінникам навчання» за відмінні показники у навчанні, активну участь у громадському житті інституту, особистий внесок у формування позитивного іміджу інституту та з нагоди Дня студента відзначені студенти Офіційна зустріч завершилася неформальним спілкуванням із ректором та деканами факультетів. У ході зустрічі студенти отримали відповіді на всі нагальні питання.
Січень, 17: День народження юридичної клініки МЕГІ! За встановленою традицією цього дня юридична клініка МЕГІ відсвяткувала свій день народження. Сьогодні їй уже виповнилося 8 років. Консультанти юридичної клініки відповідально виконують свої обов'язки з надання юридичної допомоги малозабезпеченим верствам населення та іншим клієнтам.
Для студентів-правознавців ця громадська робота є прекрасною можливістю практичного застосування отриманих теоретичних знань, набуття необхідних практичних навичок юридичного консультування. Кращі з молодих консультантів були нагороджені грамотами та подарунками, а студенти 2 курсу факультету права та психології були урочисто прийняті в ряди нових консультантів.
Січень, 1: Новорічні привітання!!!! На адресу Макіївського економіко-гуманітарного інституту надійшло багато привітань з Новим 2014 роком із побажаннями нових творчих успіхів професорсько-викладацькому складові й студентам інституту, нових досягнень в освітній діяльності та процвітання інституту в цілому!!!!
                                               
Новорічне привітання від Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності.Новорічне привітання від Міжнародного освітнього товариства.Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
© Макіївський економіко-гуманітарний інститут    E-mail: mail@megi.com.ua