Макіївський
економіко-гуманітарний
інститут
Наш учбовий заклад отримав міжнародну сертифікацію від Товариства Міжнародної Освіти, Лондон (ТМО). У наших студентів є можливість отримати міжнародний сертифікат ТМО.
86157, Україна, Донецька обл., м.Макіївка, вул.Островського, 16.

Консалтінговий центр
Для підвищення рівня адаптації магістрів до здійснення самостійної дослідницької роботи на базі Міського фонду підтримки підприємництва і кафедри економіки підприємства МЕГІ у 2003 році створено консалтинговий центр.
Мета діяльності центру – практичне впровадження управлінського консультування в навчальний процес підготовки бакалаврів, спеціалістів та магістрів. Студенти спеціальності економіка підприємства не тільки опановують теоретичні знаннями з дисциплін, що передбачені магістерськими програмами, але і здобувають практичні навички застосування отриманих знань при розробці рекомендацій, бізнес-планів і програм розвитку для підприємств міста і регіону.
Працюючи в центрі систематично, студенти одержують аналітичні навички проведення діагностики проблем підприємства, вчаться розробляти плани організаційних змін і локальних заходів щодо вдосконалення діяльності фірм, здобувають навички консультаційної роботи: вибір моделі консультування; формування консультаційної команди; презентації результатів роботи.
Крім того, використання потенціалу студентів для надання консультативної допомоги суб’єктам підприємницької діяльності регіону дає можливість підвищити рівень розробки інвестиційних проектів, бізнес-планів, планів реорганізації.
Діяльність консалтінгового центру
За період роботи консалтингового центру його співробітниками підготовлені і впроваджені бізнес-плани з вирощування нутрій і песців, організації ремонтно-будівельних робіт дорожнього покриття, виробничої діяльності з випікання хлібобулочних виробів ПП “АрхБуд”, організації роботи магазину продовольчих товарів. Всі бізнес-плани пройшли експертизу для одержання інвестицій.
Також підготовлені плани санації для підприємств у кризовому стані - сільськогосподарського товариства «Кондратиевское», ВАТ «Дормаш» (м. Бердянськ), центральної збагачувальної фабрики «Углегорская». Плани санації затверджені відповідними Арбітражними судами.
Крім того, співробітниками центру підготовлено річний звіт для акціонерів за результатами діяльності ЗАТ «Медіа-Прес», а також план реорганізації комунального підприємства «Макелектротранс» на основі оцінки стану і перспектив використання електротранспорту м. Макіївка, реалізація якого дозволила не тільки зберегти електротранспорт міста, але й одержати економію коштів місцевого бюджету у розмірі 2,5 млн. грн. на рік.
Всі зазначені роботи виконувалися на госпрозрахунковій основі, що дало змогу економічно стимулювати студентів до участі в роботі консалтингового центру.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
© Макіївський економіко-гуманітарний інститут    E-mail: mail@megi.com.ua