Макіївський
економіко-гуманітарний
інститут
Наш учбовий заклад отримав міжнародну сертифікацію від Товариства Міжнародної Освіти, Лондон (ТМО). У наших студентів є можливість отримати міжнародний сертифікат ТМО.
86157, Україна, Донецька обл., м.Макіївка, вул.Островського, 16.

Історія
Заснований у 1992 році, Макіївський економіко-гуманітарний інститут є членом Асоціації навчальних закладів України недержавної форми власності.
Макіївський економіко-гуманітарний інститут створювався для вирішення проблем гуманітарної та економічної освіти в місті Макіївка та у прилеглих до нього районах Донецької області.
Першим ректором інституту є Василь Антонович Товстик, академік Академії економічних наук України, доктор філософії у педагогічних науках, кандидат педагогічних наук, доцент.
На етапі становлення інститут розміщувався в єдиному учбовому корпусі. Фахова підготовка студентів здійснювалася за такими напрямами: правознавство, економіка, психологія и філологія.
У 2003 році ректором Макіївського економіко-гуманітарного інституту став професор, академік Академії економічних наук України Віталій Іванович Веретенников.
З 2003 року й до теперішнього часу значно зросла матеріально-технічна база інституту. Зараз інститут має у своєму розпорядженні три учбових корпуси з загальною площею понад 14 000 кв.м., наукову бібліотеку з книжковим фондом більш ніж 57 тис. примірників, сучасні комп’ютерні класи, науково-інформаційний центр, спортивні зали, студентський гуртожиток.
Своєю стратегічною задачею ректорат вважає розвиток інституту до рівня університета. Першим кроком на цьому шляху є впровадження та успішне вдосконалення кредитно-модульної системы організації навчального процесу згідно вимог Болонської декларації. Вже сьогодні МЕГІ – вищий навчальний заклад, який динамічно розвивається, популярність и авторітет якого в місті та в регіоні зростає з кожним роком: за останні 5 років контингент студентів збільшився у 2,5 рази и досяг відмітки 3200. З-поміж 7 напрямів фахової підготовки 4 мають магістерський рівень. В інституті функціонують центр психологічного консультування, юридична клініка та аспірантура. Понад 10% професорсько-викладацького складу представлено докторами наук, професорами, біля 70% - кандидатами наук, доцентами.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
© Макіївський економіко-гуманітарний інститут    E-mail: mail@megi.com.ua