Макіївський
економіко-гуманітарний
інститут
Наш учбовий заклад отримав міжнародну сертифікацію від Товариства Міжнародної Освіти, Лондон (ТМО). У наших студентів є можливість отримати міжнародний сертифікат ТМО.
86157, Україна, Донецька обл., м.Макіївка, вул.Островського, 16.

Центр довузівської підготовки "Освіта"
Ласкаво просимо
до учбового центру «Освіта» !
Макіївський економіко–гуманітарний інститут (МЕГІ) постійно і багато працює над підвищенням якісного рівня абітурієнтів, ефективністю використовуваних методів підготовки з предметів, з яких в державі Український центр оцінювання якості освіти проводить зовнішнє незалежне тестування. З цією метою вже більше 10 років в інституті функціонує учбовий центр «Освіта». Його завдання – адаптувати слухачів центру до учбової роботи у вищих навчальних закладах, усунути розрив, що часом об'єктивно складається між рівнем підготовки випускників і вимогами програм по предметах загальноосвітньої школи, підвищити науковий і культурний рівень старшокласників.
Для надання навчально-методичної допомоги випускникам шкіл та інших навчальних закладів в їх підготовці до вступу у вищі навчальні заклади в учбовому центрі «Освіта» працюють підготовчі курси різної тривалості: 9, 6, 4, 1 місяців. Підготовка абітурієнтів до зовнішнього незалежного тестування на підготовчих курсах здійснюється з таких предметів: українська мова і література, історія України, біологія, математика, англійська мова. Зміст програм і система навчання слухачів на підготовчих курсах розроблені з урахуванням обраного слухачами напряму фахової підготовки у ВНЗ.
У процесі роботи з абітурієнтами в учбовому центрі «Освіта» використовуються матеріально-технічна і інформаційна бази МЕГІ: комп'ютерні класи (у тому числі і Інтернет), бібліотечний фонд і ресурси науково-інформаційного центру інституту, обладнання, аудио- і відеоматеріали лінгафонних кабінетів. До роботи в Центрі залучаютьсявикладачі Макіївського економіко–гуманітарного інституту, донецьких ВНЗ, а також учителі гімназій і ліцеїв.
З метою глибшого вивчення предметів і створення сприятливих умов для навчальної роботи абітурієнти розділені на групи по напрямках їх майбутньої фахової підготовки і предметах з урахуванням їх оптимальної наповнюваності.
Учбовий центр «Освіта» здійснює регулярний контроль за успішністю абітурієнтів, працює в тісному взаємозв'язку з їх батьками. У жовтні, січні і травні вже традиційно проводяться батьківські збори, на які запрошуються ректор і завідувачи кафедр інституту.
Співробітники центру разом з викладачами МЕГІ здійснюють значну за обсягом роз'яснювальну роботу з учнями загальноосвітніх шкіл I – III ступенів і студентами вузів I – II рівнів акредитації з питань зовнішнього незалежного тестування. Вже у 2008 – 2009 навчальному році співробітники центру відвідали всі загальноосвітні школи I – III ступенів міста Макіївки, 47 шкіл міста Донецька і загальноосвітні школи в 21 місті Донецької області. Були проведені зустрічі із студентами вузів I – II рівнів акредитації міста Макіївки, Донецька, Амвросіївки та Шахтарська.
Для молодших класів макіївських загальноосвітніх шкіл, що вчаться на базі Центру, працюють комп'ютерні курси і курси іноземних мов, для учнів 10 класів проводяться заняття з математики та української мови.
У травні місяці працюють підготовчі курси тривалістю в 1 місяць для осіб, що мають дипломи освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст».
Значна кількість абітурієнтів, що пройшли підготовчі курси учбового центру «Освіта», стають студентами МЕГІ.
З 1 грудня 2008 року по 3 березня 2009 року, за узгодженням з Донецьким регіональним центром оцінювання якості освіти, в МЕГІ працює центр реєстрації учасників зовнішнього незалежного тестування, в якому майбутні абітурієнти, особливо випускники шкіл минулих років, зможуть отримати необхідну інформацію і консультативну допомогу.
З усіх питань відносно правил прийому на навчання в МЕГІ можливості стати слухачем підготовчих курсів, програм вступних випробувань, умов і перспектив навчання в МЕГІ, просимо звертатися у приймальну комісію за адресою:
86157, Макіївка, вул. Островського, 16, кімн. 108;
тел. 8 (06232) 6 – 46 – 14.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
© Макіївський економіко-гуманітарний інститут    E-mail: mail@megi.com.ua